Nowa wersja strony internetowej

Miło nam gościć Państwa na odświeżonej technologicznie stronie stadniny Ewex Arabians. ZAPRASZAMY NA JAZDY KONNE, ZAPISY POD NUMEREM TEL:509-663-356

...................................................
  Wersje językowe

       English version  Deutsche version
  Napisz do nas
  Księga gości

                           
  Statystyka www

  » Ilość odwiedzin: 102766
  » Użytkowników on-line: 1

    Stadnina

  Stadnina Ewex-Arabians

Stadnina Koni Ewex Arabians powstała w 2001 roku.Mieszka w niej obecnie 8 koni czystej krwi arabskiej (5 klaczy, 1 wałach, 1 ogier, 1 klaczka),oraz 1 klacz małopolska. Te piękne, dumne i mądre stworzenia całkowicie zawładnęły naszymi sercami: -siwa DAMASCENKA-ostatnia przedstawicielka niezwykle cennej linii Dewizy w Polsce, -rosła i psotna WADI MUSA, kasztanka z tanecznym kłusem, rodząca głównie córki, kontynuatorki linii Wadi, - GELENA, klaczka o pięknych, zdziwionych oczach,GLORIA BIS i GLORIA ZEN - jedyne w Polsce bliźniaczki arabskie, -dobry wujek wychowujący nasze odsadki,koń profesor -EPIRUS, nasz ogier czołowy - WADI VINCI, syn Wadi Musy i ogiera Eryks.W tym roku przyszła na świat jego pierwsza córka, klaczka -GAJA po klaczy Gelena.

Wszystkie wymienione konie, a także te już sprzedane do ludzi, ktorzy tak jak my kochają araby,były i są częścią naszego życia.

Zapraszamy do naszej stadniny na jazdy konne z profesjonalnym instruktorem na krytej ujeżdżalni lub w terenie.

 

WYSYŁAJĄC WIADOMOŚĆ PRZEZ NASZĄ STRONĘ ZA POMOCĄ PANELU -Napisz do nas BARDZO PROSZĘ O PODAWANIE PAŃSTWA ADRESU E-MAILOWEGO DO KORESPONDENCJI ZWROTNEJ!!! DZIĘKUJEMY.
 


Copyright © 2005 Ewex-Arabians, projekt i wykonanie: 10SA.COM